Krzysztof Herdzin solo piano – koncert live stream

Mili Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejne piękne wydarzenie za sprawą Krzysztofa Herdzin – pianisty, kompozytora, aranżera, dyrygenta, producenta płytowego, multiinstrumentalisty, doktora sztuk muzycznych. Z całego serca Panu Krzysztofowi dziękujemy za niebywale piękną inicjatywę, która swym wydźwiękiem pokrzepia serce w tym trudniejszym czasie.

Z sukcesami łączy działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. Ma na koncie ponad 200 wydanych płyt, w tym 20 autorskich. W 2015 r. został odznaczony Srebrnym Medalem Gloria Artis, jest laureatem Fryderyka 2012 w kategorii jazzowy kompozytor i aranżer roku.

Zapraszamy do wysłuchania charytatywnego koncertu wykonanego w pustej sali Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni. W programie znajdą się improwizacje fortepianowe na tematy Keitha Jarretta i Fryderyka Chopina. Bardzo dziękujemy Dyrekcji szkoły za udostępnienie instrumentu i Wydziałowi Kultury Urzędu Miasta Gdyni za pomoc w organizacji.

Gdynia Kulturalna
Szkoła Muzyczna I i II st. i im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

Przedsmak twórczości Krzysztofa Herdzin – Utwór

Wspomóc zbiórkę można u dołu strony wpłacając dowolną darowiznę za co już serdecznie dziękujemy za Państwa hojny dar. Link do zbiórki

Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Domu Hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni.

Dziękujemy za wsparcie akcji #gramywdomu