Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni troszczy się o nieuleczalnie chorych od ponad 34 lat.

Otaczamy opieką pacjentów małych i dużych w hospicjach stacjonarnych oraz domowych. Prowadzimy Hospicjum Perinatalne oraz Poradnię Opieki Paliatywnej. Wspieramy dzieci osierocone, prowadzimy wolontariat. Od początku naszej działalności pomogliśmy tysiącom chorych i ich bliskim.

Choć hospicjum jest placówką medyczną, robimy wszystko, aby nasi podopieczni czuli się tu jak w drugim domu. Domu pełnym ciepła, życzliwych uśmiechów, domowych zapachów i kolorów. Opieka nad nieuleczalnie chorymi wymaga nie tylko właściwego, profesjonalnego podejścia medycznego. To również konieczność stosowania specjalistycznego sprzętu medycznego, terapeutycznego, leków, środków pielęgnacyjnych.

Dlatego tak ważna jest dla nas pomoc w postaci 1% podatku dochodowego. Za każdą przekazaną złotówkę z całego serca dziękujemy! Przypominamy, że można liczyć na naszą pomoc w rozliczeniu zeznania podatkowego za 2020 rok.