Głosy dla Hospicjum – Podziękowania

Głosy dla Hospicjum -Trójmiasto rozbrzmiała muzyką w szczytnym celu! W Gdyni gwiazdą wieczoru był wyjątkowy artysta światowej klasy –Włodek Pawlik. Doświadczony jazzman i kompozytor, laureat nagrody Grammy 2014 w kategorii Best Large Jazz Ensemble Album –jedynego grand prix tego formatu dla polskiego jazzu. Dziękujemy za poruszenie serc.

Koncert w ramach Głosów dla hospicjum poświęcony był pamięci Anny Przybylskiej, duchowo związanej z hospicjum Bursztynowa Przystań, wspaniałej i uwielbianej aktorki, kobiety, mamy, córki i siostry. Kiedy umarła żegnały ją tłumy wielbicieli. Na zawsze pozostała w naszych sercach i tym koncertem pragniemy również dać temu wyraz.

Nawet wzniosłe słowa nie oddadzą kwintesencji szerzenia dobra by tym którzy cierpią podarować odrobinę radości.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy nie macie oporu w dokładaniu cegiełek w każdej postaci by ten nasz świat był nieco szlachetniejszy.

Serdecznie podziękowania kierujemy do:

– Klubu Muzycznego Ucho

– Pani Beaty Komorek (Howinnga)

– Pani Katarzynie Kupis (NEOLIGHT Sp. z o.o.)

– Pani Amelii Łukasiak (amacom.tv)

– Pani Ewie Malepszy (Kwiaciarnia Narcyz)

– Pani Annie Maruszeczko (Uroda Życia)

– Pani Agnieszce Michajłow (Radio Gdańsk)

– Pani Katarzynie Mokwa – Kmiecik (Hotel Hotton)

– Pani Małgorzacie Rakowiec (Telewizja Polska S.A. Oddział w Gdańsku)

– Pani Joannie Strzemieczna – Rozen (Telewizja Polska S.A. Oddział w Gdańsku)

– Pani Katarzynie Sztormowskiej (Beauty Marine)

– Panu Adamowi Fijakowskiemu

– Panu Jakubowi Jakubowskiemu (Prestiż)

– Panu Michałowi Kaczorowskiemu (Trójmiasto.pl)

– Panu Michałowi Kuśnierz (Smile Reprezent)

– Panu Prezesowi Andrzejowi Liberadzkiemu (Radio Gdańsk)

– Panu Prezesowi Adamowi Meller (Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.)

– Pawła Podbielskiego (White Wood Nieruchomości)

– Panu Prezesowi Januszowi Różalskiemu (OPEC Sp. z o.o.)

– Pana Arkadiusza Sztormowskiego (GADUS Sp. z o.o.)

Dziękujemy Wam drodzy goście za okazaną troskę i otwartość serc. Bez Was całe przedsięwzięcie by się nie udało.

Składamy szczególne podziękowania Państwu Annie i Mariuszowi Białek za zorganizowanie koncertu. Należycie Państwo do grona naszych najwierniejszych Przyjaciół, którzy od lat bezinteresownie służą nam pomocą i wsparciem. Niechaj Państwa wytrwałość i wiara w sens tego co robicie nie niknie a się umacnia. Bezinteresowność z jaką podchodzicie Państwo do czynienia dobra niech zaszczepia się w sercach innych. Serdecznie dziękujemy.