Wczoraj obchodziliśmy na całym świecie Międzynarodowy Dzień Wspierania Organizacji non-profit #GivingTuesday!

Wczoraj obchodziliśmy na całym świecie Międzynarodowy Dzień Wspierania Organizacji non-profit #GivingTuesday .
To ogólnoświatowy ruch, który jednoczy ludzi wokół idei dobroczynności, aby zmieniać sposób myślenia i uczestnictwa w okresie największej dobroczynności i pokazuje jak bardzo liczy się każdy dobry uczynek i jak wielką siłę mają one gdy działamy wspólne.
Przy tej okazji, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom i wolontariuszom! Bez Was nie moglibyśmy realizować naszej misji!
Nich cały grudzień będzie miesiącem dobroczynności – mamy nasze nowe kartki świąteczne, z których jesteśmy bardzo dumni i chcielibyśmy, aby w te Święta Bożego Narodzenia  sprawiły one mieszkańcom Gdyni i ich rodzinom wiele radości! Naszym najważniejszym celem jest zwrócenie uwagi ludzi na działalność charytatywną. Można ją realizować z uśmiechem i radością! Pomagając komuś w potrzebie, przekazujesz radość i ciepło w tych pięknych kartkach.
Jak wspaniale byłoby zaangażować ludzi w te magiczne i wyczekiwane święta. Chcielibyśmy wszystkim poprzez te piękne pocztówki powiedzieć, że tu jesteśmy! Blisko Ciebie! Zawsze jesteśmy gotowi pomóc każdemu i liczymy na Twoją pomoc! Naprawdę kochamy naszą pracę! Dużo się uśmiechamy, bo w naszej pracy nie da się funkcjonować bez miłości!
Mamy nadzieję, że dzisiaj, podobnie jak w te Święta Bożego Narodzenia, wyobrazimy sobie, jak Twoi bliscy otrzymują od Ciebie pocztówkę, wyjmują ją z koperty i uśmiechają się! Zobaczymy i poczujemy każdy uśmiech! Bądźmy razem w te Święta
Pocztówki można nabyć w naszych hospicjach:
📌Hospicjum Stacjonarne
ul. Dickmana 6, Gdynia w. godz. 08.00-20.00
📌Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”
ul. Dickmana 7, Gdynia w. godz. 08.00-20.00
📌Biuro Hospicjum
ul. Świętojańska przy Bazylice w Gdyni
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00
Nie czekajmy na cuda, sami je twórzmy!!!