Dziś świętujemy 37-lecie Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni!

Dokładnie 37 lat temu działalność Hospicjum Św. Wawrzyńca rozpoczęła się od opieki domowej nad ciężko chorymi ludźmi.
Przez te wszystkie lata wykonano ogromną i ciężką pracę, aby pomóc ludziom potrzebującym opieki.
Dzięki wsparciu społeczeństwa, sponsorów i wolontariuszy osiągnęliśmy wysokiej jakości rezultaty. Pacjenci objęci są opieką domową oraz w hospicjum stacjonarnym, a teraz nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.
W ten uroczysty i słoneczny dzień serdecznie nam wszystkim gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!
Dziękujemy naszemu wspaniałemu i profesjonalnemu zespołowi za zaangażowanie i doskonałą pracę!
Dziękujemy naszym wolontariuszom za to, że poświęcają swój wolny czas na pomoc osobom potrzebującym uwagi i opieki! Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą pracę! Dzięki każdemu z Was rok po roku pomoc dociera do tych, którzy jej potrzebują.
Nadal pracujemy, z ufnością patrzymy w przyszłość, rozwijamy się i służymy!
Dziękuję! Dziś zaczynamy ten nowy tydzień myślami o każdym z Was!