Zapraszamy serdeczne na koncert na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa przystań”.

Nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się z innymi, bo dobro to jedyna wartość, która się mnoży, gdy się ją dzieli!
Zatem wybierzmy się w “Muzyczną podróż”, która rozpocznie się 6 kwietnia o 17.00 w Sali Widowiskowej GROM w Gdyni Oksywiu i podzielmy się dobrem w postaci daru-cegiełki na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci BURSZTYNOWA PRZYSTAŃ.
Podczas kolejnego koncertu charytatywnego wraz ze wspaniałymi artystami “polecimy”, “popłyniemy “ i “powędrujemy” do różnych zakątków Europy i obu Ameryk, by przeżyć niezapomniane spotkanie z muzyką i dzięki niej przemierzać odległe przestrzenie.
Wybierzmy się razem w tę “Muzyczną podróż”!
Zbiórka do puszek prowadzona będzie w specjalnie oznaczonych miejscach na terenie Parku Admirała Floty Andrzeja Karwety przy budynku GROM-u.
Nie może Państwa zabraknąć!!!
Zapraszamy serdeczne!