Stworzenie czegoś pięknego rodzi coś pięknego. Z pamięcią o naszych drogich podopiecznych.

Pacjenci naszego hospicjum dla dorosłych tworzą podczas warsztatów z terapeutką zajęciowa wiele wspaniałych rzeczy.
Upominki świąteczne i przedmioty codziennego użytku poprawiające nastrój. To wspaniałe rzeczy, które powstały dzięki miłości i pracy naszych ciężko chorych pacjentów, przepełnionych ciepłem i radością chwili, w której z serca powstaje coś pięknego.
Wszystkie te pamiątki można znaleźć w naszym hospicjum i nabyć, zostawiając datek do specjalnej kryształowej świnki.
Przed Wielkanocą pacjenci wyciągnęli ze skarbonki wszystkie te darowizny, a przeznaczono je na kompozycje kwiatowe na Wielkanoc dla dzieci, które były pod prawną opieką hospicjum, a już nas opuściły.
Stworzenie czegoś pięknego rodzi coś pięknego.
Z pamięcią o naszych drogich podopiecznych.