Fizjoterapia może pomóc pacjentom zachować niezależność i komfort możliwie jak najdłużej.

Dzięki pomocy wszystkich troskliwych osób, które nas wspierają każdego dnia możemy pracować na rzecz naszych pacjentów.
Bardzo ważnym członkiem zespołu hospicyjnego są fizjoterapeuci.
Dlaczego praca z fizjoterapeutą jest tak ważna dla pacjenta?
Zmniejsza ból, zapobiega odleżynom, usprawnia ciało. Każde spotkanie poprawia jakość życia, poprzez komunikację, obecność, wspieranie umiejętności dbania o siebie.
Nasi specjaliści są dostępni dla pacjentów i ich rodzin. Mogą nauczyć jak w bezpieczny sposób ćwiczyć w domu, jak podnosić czy przesunąć chorego z dbałością o jego komfort i swoje zdrowie.
Cała ta praca ma jeden cel – poprawić jakość życia .
To nasza misja.
Każdego ranka nasi fizjoterapeuci śpieszą na spotkanie z podopiecznymi w ich domach, czy w hospicjum stacjonarnym, niosąc im wsparcie, wiedzę i swoje serce.