Kochani, wszyscy wiecie, że nasza praca jest możliwa dzięki Waszej pomocy!

Otrzymujemy przeróżne wsparcie, ale ostatnio otrzymaliśmy niesamowitą ofertę pomocy w zaopatrzeniu nas w sprzęt do zajęć z terapii zajęciowej, które prowadzi nasza terapeutka Pani Grażynka. To bardzo ważny element codziennego życia naszych Pacjentów w Hospicjum stacjonarnym. To nie tylko forma leczenia, ale również wyraz troski i szacunku. Terapia zajęciowa umacnia chorego w wierze we własne siły, integruje z innymi pacjentami, pomaga odwrócić uwagę od tęsknoty za rodziną, odwraca uwagę od niepokojących myśli. Pacjenci naszego Hospicjum chętnie spotykają się podczas zajęć terapii zajęciowej, które codziennie odbywają się w naszej świetlicy.
Teraz dzięki pani Malwina Zielińska zajęcia będą tak różnorodne! Serdecznie dziękujemy Pani Malwinie i Jej Rodzinie w imieniu zespołu Hospicjum i naszych Pacjentów!
Przed nami wiele ciekawych, twórczych dni!