Nasi drodzy przyjaciele, wolontariusze, pomocnicy! Jest już z nami nowy kalendarz na rok 2025! Jest wyjątkowy! W kalendarzu prezentujemy prace naszych Podopiecznych z Hospicjum dla dorosłych

Prce Pacjentów powstały podczas cyklu autoterapeutycznych spotkań „Sztuka dla każdego” z artystką Panią Niką Sandros Art Gdansk . Nasi podopieczni co 2 tygodnie spotykali się Panią Niką i przenosili na papier swoje marzenia, przeżycia, doświadczenia. Twórczość ta podobnie jak arteterapia, bardzo pomagała wprowadzać dobry nastrój w ich codzienność. W każdym z tych rysunków kryje się ciepło dłoni naszych Podopiecznych, Ich miłość, radość i kreatywność. Pamiętajmy o tym, patrząc na te prace!
Przedstawiamy Państwu to, co udało nam się stworzyć!
Kalendarze dostępne są w naszych hospicjach w Gdyni, punkcie hospicyjnym -ul. Świętojańska, przy Bazylice, w parafiach i szkołach. Zapraszamy!
Nabywając kalendarz charytatywny,
wspierasz naszych podopiecznych.