Zapraszamy członków Rodziny, Przyjaciół i Znajomych na Mszę Świętą za spokój dusz Pacjentów naszego Hospicjum

Zapraszamy członków Rodziny, Przyjaciół i Znajomych
na Mszę Świętą za spokój dusz Pacjentów naszego Hospicjum

Nabożeństwo odbędzie się w kościele Najświętszej Marii Panny
w Gdyni, przy ul. Świętojańskiej
we wtorek, 24 września 2024r. o godz. 17.00

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć osoby bliskiej jest bardzo trudnym doświadczeniem, mogącym zdezorganizować życie na wielu płaszczyznach. Przystosowanie się do nowej sytuacji po tak ogromnej stracie to szczególny okres. Dlatego Hospicjum stworzyło grupę wsparcia, która pomaga przejść przez ten trudny czas.

Spotkanie grupy odbędzie się we wtorek, 15 października 2024 r. o godz.18.00 w Domu Hospicyjnym dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” przy ul. Dickmana 7.
Istnieje również możliwość zarówno telefonicznego, jak i osobistego kontaktu z psychologiem pod nr tel. 500 481 054 lub w Hospicjum Stacjonarnym przy ul. Dickmana 6.