Wczorajszy dzień był wzruszającym dniem dla całego zespołu naszego hospicjum dziecięcego „Bursztynowa Przystań” . Nasz mały Leon wrócił do domu z rodziną

Nasz mały Leon wrócił do domu z rodziną.
Oznacza to, że przez czas, który dziecko i mama spędzili w naszym domu hospicyjnym, wykonana była mocna praca. Nasz zespół przekazał matce wiedzę i umiejętności niezbędne do opieki w domu, przygotował ją do samodzielności i zapewnił wszystko, czego potrzebowała do domowej opieki paliatywnej.
Zrobiliśmy wszystko, aby rodzice mogli powiedzieć- mamy w sobie odwagę na powrót do domu.
Moment pożegnania był bardzo emocjonujący.
Personel przywiązał się do Leosia i jego rodziny. Takie kontakty zawsze stają się bliskie. Leon pojechał do domu specjalistyczną karetką medyczną naszego hospicjum.
Będziemy tęsknić, ale wiemy, że w domu, wśród bliskich w miłości i trosce, zawsze jest lepiej dla dziecka.
Rodzinie Leosia życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za ciepłe słowa wdzięczności pozostawione zespołowi naszego hospicjum! Jesteśmy z Was dumni!