Pomagacie nam pomagać. Każdy pomaga drugiemu.

Czy wiecie, jak działa teoria sześciu uścisków dłoni? Jest to teoria socjologiczna, która głosi, że dowolne dwie osoby dzieli nie więcej niż pięciu znajomych.
A dzięki temu wszyscy możemy pomóc drugiemu. Zobaczcie jak to działa u nas w Hospicjum. Nasi kochani pacjenci podczas zajęć terapeutycznych w świetlicy z Panią Grażynką robią różne wspaniałe rzeczy własnymi rękami. Wkładają w nie swoje ciepło i miłość. Odwiedzający nasze hospicjum zabierają te wspaniałe pamiątki i zostawiają datki w naszej kryształowej śwince na portierni.
Dzięki tym darowiznom nasi dorośli pacjenci zamówili wspaniałe kwiaty dla naszych małych aniołków.
Tak działa teoria dobroci. Po prostu przekazujemy je z rąk do rąk. Pomagacie nam pomagać. Każdy pomaga drugiemu.