III Wielka Polsko – Francuska gala charytatywna

III Polsko-Francuska Wielka Gala Charytatywna odbyła się 8 marca w Hotelu Mercure w Gdyni. To niecodzienne, trójmiejskie wydarzenie, które zgromadziło ludzi o wielkich sercach, którzy swoim wsparciem i zaangażowaniem pragnęli włączyć się w pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom naszego hospicjum.

AA4_4952
AA4_4991
AA4_4943
AA4_4992

Serdeczne podziękowania kierujemy do pomysłodawców konsula honorowego Francji w woj. pomorskim Alaina Mompert i Grażyny Mompert. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje z kolei ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy oraz prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Wydarzenie poprowadzili, Grażyna Dzięgielewska-Kocken – producentka francuskiej telewizji TF1 i Igor Michalski – dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni. Gala odbyła się w Hotelu Mercure.

Gala to także część artystyczna w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Gdyni oraz pokaz mody marki Emmanuel Berg. Goście podziwiali też prace Andrei Świetlicki oraz malarstwo Zbigniewa Kopani. Podczas charytatywnej licytacji goście walczyli m.in. o udział w Rejsie Niepodległości, obraz Wolność, garnitur firmy Emenuel Berg, zaproszenie na premierę spektaklu „Hairspray” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, czy zaproszenie na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. (za: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/polsko-francuskie-wsparcie-dla-hospicjum,535040)

jaremczuk.pl-Grupowe-Team-Gala-2019

Wszystkim zaangażowanym w wydarzenie serdecznie dziękujemy za okazane serce.