Pola Nadziei na Pomorzu zakwitną 3 kwietnia! Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie 7 pomorskich hospicjów. Gdyńscy Wolontariusze pilnie poszukiwani!

Pod tą wzruszającą nazwą działa program stworzony 57 lat temu, pomagający chorym na raka. Akcja ta przypominać ma nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Wiosną, kiedy żonkile kwitną, odbywa się szeroko zakrojona akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów oraz propagowanie idei opieki Hospicyjnej w społeczeństwie.

Nasze zbiórki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie fantastycznych Wolontariuszy. Rokrocznie w Polach Nadziei brało udział ok. 500 wolontariuszy.

Do tegorocznej akcji zgłosiło się ok. 300 chętnych. Wolontariusze pilnie poszukiwani w parafiach pod wezwaniem: Najświętszej Marii Panny, Najświętszego Serca Pana Jezusa, św. Jana Chrzciciela.

Zapraszamy dzieci od 12 roku życia, młodzież oraz dorosłych.
Zapisy są możliwe tylko do dnia 30 marca br. drogą elektroniczną. Dzieci wyłącznie z rodzicami lub opiekunami prawnymi.
Tutaj można dokonać zapisówhttps://tiny.pl/9njt4
Pamiętajcie, że hospicjum nie potwierdza zgłoszeń telefonicznie.
Koordynatorzy akcji :
Justyna Januka 501-769-915, Zdzisław Januka 795-387-947
Pójdźmy razem na Pola Nadziei!