Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni poszukuje wolontariuszy do Kwesty Listopadowej.
Zapraszamy dzieci od 12 roku życia, młodzież oraz dorosłych
Zapraszamy wolontariuszy z całego Trójmiasta, Małego Trójmiasta i okolic.
Kwestujemy od 29.10 do 2.11.22 na zmianach 2-3 godzinnych.
Każdy może wybrać dowolny dzień i cmentarz.
Zapisów należy dokonać drogą elektroniczną , dzieci wyłącznie z rodzicami lub opiekunami prawnymi : https://bit.do/kwesta do dnia 26.10.2022 r. Ilość miejsc ograniczona.
Koordynatorzy akcji :
Justyna Januka 501-769-915, Zdzisław Januka 795-387-947
Informacje dla Wolontariuszy i Rodziców :
1. Wolontariusze spotykają się z dorosłym koordynatorem przy bramach głównych cmentarzy: Spokojna, Kosakowo, Rumia lub na parkingu przy kaplicy na Witominie.
2. Koordynator przekaże wolontariuszom puszki i koszulki.
3. Wolontariusze kwestują w miejscach wskazanych przez koordynatora, stojąc w tym miejscu do końca zmiany.
4. Zabronione jest przemieszczanie się z puszką i oddalanie z miejsca kwesty.
5. Podczas kwesty prosimy wolontariuszy o godne reprezentowanie Hospicjum.
6. Prosimy o nie spożywanie posiłków oraz nie korzystanie z telefonów komórkowych.
7. Po zakończeniu zmiany w tym samym miejscu gdzie odebraliśmy, zdajemy puszki i koszulki.
8. Prosimy o dostosowanie swojego ubrania do pogody.
9.. W przypadku dużej liczby chętnych, zastrzegamy sobie prawo do zmiany dnia lub godziny kwestowania po uprzednim uzgodnieniu z wolontariuszem.
10. Wpisanie się wolontariusza na listę zobowiązuje go do obecności na kweście.
11. Zaświadczenia dla wolontariuszy zostaną wystawione po zakończonej akcji, najpóźniej do końca roku szkolnego.
Dziękujemy i do zobaczenia.